![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 4797001
*
nr 479 7001
Byrå
Rokoko, Intarsia, Senare stenskiva, Kompletterad, längd: 107, djup: 55, höjd: 78, Fanérskador
Utrop:
18.000 kr
Såld:
15.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 augusti 2007
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/8 15:34:41
1
Vinnande bud
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar fanérskador intarsia kompletterad rokoko senare stenskiva träinläggningar
-
5104 Byrå
1950-tal, bemålad, 5 lådor. Bredd: 66 cm, djup: 36..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:58
-
4082 Byrå
rokokostil, stenskiva, Intarsia. Bredd: 97 cm, dju..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:08
-
4256 Byrå
Rokokostil. Bredd: 68 cm. Djup: 33 cm, höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:04
*
Byrå
nr 479 7001
Byrå
Rokoko, Intarsia, Senare stenskiva, Kompletterad, längd: 107, djup: 55, höjd: 78, Fanérskador
Utrop: | 18.000 kr |
---|---|
Såld: | 15.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 augusti 2007 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/8 15:34:41 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar fanérskador intarsia kompletterad rokoko senare stenskiva träinläggningar
-
5104 Byrå
1950-tal, bemålad, 5 lådor. Bredd: 66 cm, djup: 36..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:58 -
4082 Byrå
rokokostil, stenskiva, Intarsia. Bredd: 97 cm, dju..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:08 -
4256 Byrå
Rokokostil. Bredd: 68 cm. Djup: 33 cm, höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:04